Kapat

Tıkanıklık açma

 

Tıkanıklık açma

Yaşam alanımızda evimizde veya iş yerimizde mutfak lavabo veya klozet gibi giderlerde hiç istemesekte tıkanıklıklar oluşabiliyor . Bu durumda sıkıntılar ortaya çıkabiliyor eskiden olsa tıkanıklık açmak için boru tel gibi malzemeler kullanarak giderlerin içine sokmaya çalışarak tıkanıklık olan gideri açmaya çalışırdık açıldı açıldı açılmadı ise mecburen boruların bulundugu yeri kırarak tıkanıklıkları gidermeye çalışırdık.

ROBOTLU KAMERALI TIKANIKLIK AÇMA 

Her sektörde olduğu gibi su tesisatı sektöründede teknolajide cok büyük gelişmeler oldu artık eski yöntemler tarihe karıştı ve tesisat tıkanıklıkları çok kısa bir sürede cözüme kavuşturan robotlar çıktı.

Bu işler için üretilen robotlar siz değerli müşterilerimiz için cok uygun fiyatlara ve kısa sürelerde arızalarınızı çözmeye başladı Biz Akkayalar tesisat olarak ital olarak getirmiş olduğumuz robotlar ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Evinizde , mutfak larda oluşan gider tıkanıklıklarını açan firmamız hem son teknolaji yi kullanuyor hemde uygun fiyatlarla sizlere hizmet veriyor.

KAMERALI ARIZA TESPİTİ

Kameralı arıza tespiti özel endoskopi kamera ile yapılmaktadır.  Bu kameralar su tesisatının gider borularının içini gözlemlemeye yarar ve tıkanıklık neden oluşmuş boruların içinde neler var sorun tam olarak nerede gibi aklınızdaki soru işaretlerine çözüm olmaktadır.Firmamızda bulunan bu yeni teknoloji sayesinde tıkanıklıkların tam kaynağını bulabilmekteyiz ve sizlerinde evinizde çok büyük tadilatlar masraflar yapmadan uygun fiyatlara arızalarınızı tıkanıklıklarınızı çözmeye yaramaktadır.

 

 

Yorumlar

Yorum Yap
Ad
Soyad
Mail
Yorum
* Not: Yaptığınız yorumdan kendinizin sorumlu olduğunuzu unutmayın!
Copyright © Akkayalar Tesisat - Tüm hakları saklıdır.