Kapat

Tadilat ve Dekorasyon

Firmamız : esenyurt , beylidüzü , yakuplu avcılar ve bahçeşehir bölgesinde sizlere tadilat hizmeti vermektedir .

Evinizde banyo yenilemek ,mutfak dolabı yenilemek veya parke değiştirmek isterseniz bizden yardım alabilirsiniz.


Akkayalar tesisat olarak her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve kaliteli işçilik dir . Biz bu yola bu ilkeleri prensip ederek çıktık ve sektörde yıllarında vermiş olduğu tecrübe ile tadilat ve dekorasyon hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.


Tadilat


Evinizin kısmi olarak yenilenmesine denir mesela evinizde tesisatlardan su kaçakları var siz bu su kaçaklarını kısmi olarak tamir ettiriyorsunuz ama bir süre sonra su tesisatında başka bir bölümde problem oluşuyor.


İşte bu noktada biz devreye giriyoruz  Çözüm olarak dairenin komple tadilata girerek bütün tesisat ve boruların yenilenmesi ve fayansların değişmesi gerekiyor bu işe tadilat deniyor.


Dekorasyon

Yeni bir ev aldınız ve evi yapan müthait fayansları kendi zevkine göre yaptırıyor ama siz o daireyi almak istiyorsunuz ama sonuç olarak daire tamamlanmış bir daire bu durumda evinizin dekorunu kendi zevkinize veya bir iç mimardan destek alarak değiştirme işine de dekorasyon denir.


FİRMAMIZ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE DEKORASYON VE TADİLAT HİZMETİ VERMEKTEDİR


su tesisatçısı , petek yıkama , noktasal su kaçağı tespiti, lavabo tıkanıklığı açma ,


HER TÜRLÜ TADİLAT İŞLERİNİZDE KONUSUNDA UZMAN USTALARIMIZLA SİZ DEGERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEYİZ. AKKAYALAR TESİSAT SADE BİR TESİSAT FİRMASI DEĞİL KONUSUNDA UZMAN TADİLAT VE DEKORASYON FİRMASIDIR .


BİZDEN FİYAT ALMADAN KARAR VERMEYİN . ÜCRETSİZ KEŞİF VE FİYAT ALMAK İÇİN MEHMET BEYDEN YARDIM ALABİLİRSİNİZ..

Yorumlar

Yorum Yap
Ad
Soyad
Mail
Yorum
* Not: Yaptığınız yorumdan kendinizin sorumlu olduğunuzu unutmayın!
Copyright © Akkayalar Tesisat - Tüm hakları saklıdır.