Kapat

Esenyurt su kaçak tespiti

Esenyurt su kaçak tespiti

Evinizde veya iş yerinizde banyo ve wc lerde oluşan su sızıntıları ve su kaçakları nı hiçbir yeri kırman noktasal olarak bulmaktayız.

Gelişen teknoloji yi takip eden firmamız su kaçak tespiti konusunda uzmanlaşan kadromuz ile sizdegerli esenyurt ilçesindeki müşterilerimize hizmet vermektedir.

Banyonuzda su kaçağı mı var dert edmeyin ve işi uzmanına bırakın akkayalar tesisat sizlere noktasal su kaçağı ve kameralı arıza tespit hizmeti vermektedir.Esenyurt su kaçak tespiti

Esenyurt su kaçak tespiti

Kimi zaman evinizin farklı yerlerinde alt kata su sızıntılları olabilir ve bu işlerden anlamayan ustalarla arızanın neden kaynaklandığını anlamaya çalışırken evin tamamını kırmanız ve sorunu tespit edemeyerek yüksek bir tadilat masrafı içine girebilirsiniz. Bu duruma düşmemek için bilgisayarlı özel ekipmanlarla çalışan firma tercih edebilrsiniz işte bu noktada Esenyurt su kaçak tespiti yapan firmamızdan yardım alabilirsiniz ve cok ucuz maliyetlerle bu durumdan kurtulabilirsiniz.

Esenyurt ta faaliyet gösteren firmamaız akustik dinleme cihazları ile su kaçağı tespiti yapmaktadır . Bu sistemler son teknoloji dir ve amatör olarak bu işlere el atan kişilerin yapabileceği bir iş değildir.

Su kaçak bulma işinde onemli olan cihaz ve bu cihazı kullanma yetenegi olan tecrübeli ustalardır.

SU KAÇAK TESPİTİ ÇEŞİTLERİ :

1 AKUSTİK DİNLEME CİHAZI KULLANIMI

2 YILAN KAMERA İLE BORU İÇİNİ GÖZLEMLEME

3 TERMAL KAMERA İLE ISI KONTROLLÜ TESPİT

Yukarda belirtmiş olduğum yöntemler teknolojik ve madur olan müşteriler için oldukça ucuz ve kısa bir sürede sorunlu bölgenin tespitini cok düşük maliyetlerle çözmektedir.

EVİNİZDE SU KAÇAĞI VAR VE ALT KOMSUNUZDAN SÜREKLİ ŞİKAYET ALIYORSANIZ BİZİ ARAYARAK PROFOSYONEL YARDIM ALABİLİRSİNİZ.

Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden akkayalar tesisat sizlere en uygun ve maliyeti düşük tesisat hizmeti sunmaktadır.

Cihazla su kaçağı bulma   Kameralı su kaçak tespiti  Akustik su sızıntı tespiti

 

Yorumlar

Yorum Yap
Ad
Soyad
Mail
Yorum
* Not: Yaptığınız yorumdan kendinizin sorumlu olduğunuzu unutmayın!
Copyright © Akkayalar Tesisat - Tüm hakları saklıdır.